Informacje

The Sims 4 otrzyma w przyszłym miesiącu dodatek Cztery pory roku

... Małgorzata Trzyna

Cztery pory roku to zmienna pogoda, radosne święta i mnóstwo nowych atrakcji.

Electronic Arts ogłosiło, że już 22 czerwca The Sims 4 otrzyma nowy dodatek - Cztery pory roku, przeznaczony na komputery PC i Mac. Dzięki niemu świat Simów zostanie wzbogacony o barwne pory roku, święta, pogodę i rodzinne zajęcia. Przykładowo, zimą Simowie będą mogli ulepić bałwana, robić orły na śniegu i wykonywać widowiskowe akrobacje na łyżwach. Wiosną, w przeciwdeszczowych płaszczach, poskaczą po kałużach i zbadają kwitnące okolice, by zdobywać harcerskie odznaki. Gdy nadejdzie upalne lato, schłodzą się w nowym basenie dla dzieci, zaś jesienią - pobawią się w stertach liści, zrobią świąteczne ozdoby i zbiorą miód.

- Dzięki szerokiemu wachlarzowi aspektów pogodowych, które znacząco wzbogacają możliwości pogrywania z życiem, Dodatek The Sims 4 Cztery poru roku umożliwi graczom snucie jeszcze wiarygodniejszych opowieści i przenoszenie na ekran własnych przeżyć. Stale zmieniająca się pogoda przeobrazi wszystkie istniejące światy w niepowtarzalny sposób, wpływając na opcje rozgrywki, a także związki oraz codzienne życie Simów, i dostarczy fanom nowych wyzwań - skomentował producent, Grant Rodiek. - Nasz zespół ciężko pracował, by ten niesamowicie wyczekiwany Dodatek mógł powstać. The Sims 4 Cztery pory roku nadaje uniwersum The Sims takiej głębi, jakiej w tej serii jeszcze nie było.

Dodatek Cztery pory roku wprowadzi do gry szereg nowych świąt. Simowie będą mogli np. uczcić Nowy Rok buziakiem o północy, wybrać się na romantyczną randkę w Dniu Miłości, poucztować podczas Święta Zbiorów oraz wymieniać się prezentami z okazji Zimowej Fiesty, gdy pojawi się niespodziewany gość - Papcio Mróz. Nie zabraknie także nowych elementów wystroju, których przygotowywanie pozwoli wczuć się w świąteczny nastrój.

W grze pojawi się także możliwość rozwinięcia talentu ogrodniczego Simów. Floryści będą mogli tworzyć piękne kompozycje z kwiatów i rozwozić je po mieście. Simowie ze smykałką do nauki odkryją karierę botaniczną - będą mogli analizować rośliny, pisać prace naukowe, dzielić się przełomowymi wnioskami i zdobywać granty. Wspinanie się po szczeblach kariery w tych dziedzinach będzie nagradzane nowymi strojami i przydatnymi obiektami.

The Sims 4 otrzyma w przyszłym miesiącu dodatek Cztery pory roku - obrazek 1

Najnowsze
Lubisz nas?