Informacje

Wiedźmin - nazwisko aktora grającego główną rolę w serialu poznamy w ciągu trzech miesięcy

... Katarzyna Dąbkowska

Tomasz Bagiński puścił parę z ust.

Wiedźmin - nazwisko aktora grającego główną rolę w serialu poznamy w ciągu trzech miesięcy - obrazek 1

O tym, że Geralt z Rivii doczeka się swojego własnego serialu wiemy już od dawna. Lauren Schmidt Hissrich, która zajmuje się projektem ujawniła, że jest on dopiero na początku swojej drogi, więc lista aktorów odgrywających główne role nie jest jeszcze oficjalnie znana. Ma się to jednak zmienić w ciągu kilku najbliższych miesięcy.

Jak donosi serwis NaEkranie, Tomasz Bagiński został zapytany podczas tegorocznego Pyrkonu, kiedy dokładnie dowiemy się czegoś o aktorze odgrywającym główną rolę w serialu Netfliksa. Bagiński odpowiedział, że szczegóły powinniśmy poznać w ciągu najbliższych trzech miesięcy. Musimy się zatem uzbroić w cierpliwość.

Na razie potwierdzono, że dołączy do niej między innymi Jenny Klein, która pisała scenariusz do odcinków serialu Jessica Jones, Sneha Koorse, która pracowała przy Daredevilu, a także Declan de Barra, który miał swój wkład w tworzenie The Originals. Projektem pokieruje wspomniana Lauren Schmidt Hissrich. Serial Wiedźmin ma zadebiutować w okolicach 2020 roku.

Wiedźmin - nazwisko aktora grającego główną rolę w serialu poznamy w ciągu trzech miesięcy - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?