News

PlayStation 5 - prezes Take-Two twierdzi, że konsola trafi na rynek w 2020 roku

Katarzyna Dąbkowska, 21.05.2018 16:12 7

Potwierdzają się kolejne plotki?

Plotki o PlayStation 5 krążą już od dawna. Teraz prezes Take-Two wypowiedział się na temat ewentualnej premiery nowego sprzętu. Strauss Zelnick potwierdził podczas ujawniania wyników finansowych firmy, że spodziewa się premiery nowej wersji konsoli Sony w 2020 roku.

Jak stwierdził, nie może się wypowiadać w tej sprawie w imieniu firm trzecich, czyli w tym wypadku Sony, jednak to właśnie w tym terminie spodziewa się zmiany generacji. Powiedział też, że nie boi się przeskoczenia na nowy sprzęt, ponieważ ich ekipom nie raz i nie dwa udawało się bez problemu przesiadać na nowe urządzenia.

Zelnick nie podał żadnych szczegółów odnośnie nowego sprzętu, więc nie wiemy czy Sony ma już gotowy prototyp. Niedawno jednak Kotaku opublikowało nowy raport, z którego wynikało, iż japońska firma faktycznie ma w planach wydanie na świat nowej wersji konsoli w 2020 roku. W sprawę ma być zaangażowany Mark Cerny.

najnowsze

Podczas E3 najwięcej pisano o Cyberpunku 2077!

Firma ICO Partners sporządziła raport dotyczący treści generowanych na portalach branżowych przez targi E3. Najwięcej uwagi skupiły na sobie Xbox i polski Cyberpunk 2077.