Informacje

Nadchodzi Age of Wonders: Planetfall - strategiczna gra w klimatach science-fiction

... Małgorzata Trzyna

Age of Wonders: Planetfall od Triumph Studios i Paradox Interactive ukaże się w przyszłym roku.

Podczas PDXCon 2018, zapowiedziano Age of Wonders: Planetfall. Najnowsza odsłona serii to gratka dla fanów turowych strategii, którzy lubią klimaty science-fiction. W grze znajdą się znajome rozwiązania: taktyczna walka i budowanie imperiów, ale z użyciem ogromnych mechów, futurystycznych technologii i czarnych charakterów z laserami w oczach. Podczas zabawy wyprowadzimy upadłe, galaktyczne imperium z mrocznych wieków i zbudujemy nową przyszłość dla ludzkości. Cele możemy osiągnąć na drodze podbojów lub dyplomacji.

Age of Wonders: Planetfall zaoferuje kampanię single-player oraz tryb wieloosobowy, w którym zmierzymy się ze znajomymi. Zabawa nieprędko się znudzi dzięki losowym mapom.

Age of Wonders: Planetfall powstaje od około trzech lat. Gra działa na silniku nowej generacji, Creator Engine. Twórcy zapewniają, że fani serii poczują się jak w domu (nawet jeśli realia będą zupełnie inne), gdyż bazą dla nowego tytułu są poprzednie odsłony i nie zrezygnowali z najważniejszych założeń, dzięki którym Age of Wonders osiągnęło sukces. Przewidywana data premiery to 2019 rok. Więcej szczegółów na oficjalnej stronie: aow-planetfall.com.

Nadchodzi Age of Wonders: Planetfall - strategiczna gra w klimatach science-fiction - obrazek 1

Najnowsze
Lubisz nas?