Felieton

Ubisoft zaprasza na zamkniętą betę The Crew 2. Start w tym miesiącu

Patryk Purczyński, 16 maja 2018 20:13 0

Jeszcze w maju rozpocznie się zamknięta beta The Crew 2. Zapisywać można się już teraz.

Ubisoft ogłosił plan przeprowadzenia zamkniętych betatestów The Crew 2. Z uwagi na fakt, że premiera gry zaplanowana jest na 29 czerwca, sprawdzianu wyścigówki z otwartym światem nie da się już dłużej odwlekać. Początek bety wyznaczono na 31 maja (z możliwością pre-loadu dwa dni wcześniej), a odbędzie się ona na wszystkich docelowych platformach produkcji Ivory Tower: PC, PS4 i XOne. Zapisów można dokonywać na oficjalnej stronie tytułu.

Beta The Crew 2 umożliwi zabawę na pierwszym poziomie postępu w czterech dyscyplinach: Street Race, Rally Raid, Powerboat i Aerobatics. Oznacza to, że uczestnicy testów będą mogli na własnej skórze przekonać się, jak sprawdzają się nowe w serii wyścigi wodne i powietrzne. Pojawi się też opcja dynamicznej zmiany pojazdów. "Szybowiec przelatujący pod mostem Golden Gate w San Francisco może zmienić się w łódź dzięki jednemu przyciskowi" - zapowiada Ubisoft.

Testy potrwają do 4 czerwca.

Nowy trailer Rage 2 prezentuje najważniejsze aspekty gry
Starlink: Battle for Atlas trafi na PC w przyszłym tygodniu
The Division 2 zdominowało marzec w USA
Twórcy Jurassic World Evolution zapowiadają Planet Zoo - premiera już w tym roku
najnowsze

Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3

Nintendo Switch sprzedaje się rewelacyjnie. Niektórzy przewidywali, że Wielkie N już na E3 2019 zapowie nową wersję konsoli. Tak się jednak nie stanie.

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.