News

Green Hell - czyli piekło amazońskiej dżungli na nowym zwiastunie

Małgorzata Trzyna, 16.05.2018 15:26 2

Green Hell to dzieło polskiej ekipy Creepy Jar, złożonej w znacznej mierze z byłych pracowników Techlandu.

Creepy Jar pracuje nad symulatorem przetrwania Green Hell. W grze przeniesiemy się do lasów deszczowych Amazonii, gdzie będziemy musieli walczyć o przetrwanie w trudnym, nieznanym środowisku. Twórcy dokładają starań, by odwzorować je jak najwierniej. Głód, pragnienie, zmęczenie, ataki dzikich zwierząt i choroby tropikalne to tylko część zagrożeń. Najtrudniejsza zaś będzie walka z własną psychiką i słabościami. Kluczem do sukcesu jest umiejętne zarządzanie zasobami i nauczenie się technik przetrwania. Na początku nie będziemy mieli nic, z czasem nauczymy się, jak wytworzyć narzędzia i broń oraz zbudować sobie schronienie.

Gra ma zadebiutować we Wczesnym Dostępie latem 2018. Faza Early Access ma potrwać ok. 3 miesięcy. W pełnej wersji znajdzie się większy, grywalny obszar, tryb fabularny, więcej przeciwników, nowe narzędzia i broń, nowe mechaniki i zmiany wprowadzone na bazie opinii społeczności.

Screeny z gry znajdziecie poniżej. Dziś na twitch.tv będzie można także obejrzeć fragmenty rozgrywki.

najnowsze

Crash Team Racing Nitro-Fueled podbiło angielskie serca

Produkcja wystartowała z naprawdę potężnym przytupem – Activision odnotowało w Wielkiej Brytanii trzeci najlepszy debiut w tym roku, przegrywając tylko z Days Gone oraz z Resident Evil 2. 

Być może dostaniemy nowe Ape Escape

Kultowa seria Ape Escape świętuje w tym roku swoje 20 urodziny. Z tej okazji Sony przygotowało specjalne wideo, a także uruchomiło zupełnie nowe konto na Twitterze, gdzie zamieściło tajemniczą grafikę.