Felieton

The Crew 2 - nowy trailer pokazuje, jak Mercedes-Benz X-Class radzi sobie na bezdrożach

Małgorzata Trzyna, 13 maja 2018 12:30 0

Po serii filmów z wyścigami w mieście, nadszedł czas na pokaz off-roadowych zmagań.

Zbliżająca się premiera The Crew 2 oznacza, że Ubisoft będzie nas rozpieszczać kolejnymi trailerami. Załączony film to już piąte wideo z cyklu Motorsports Vehicle Series. Film skupia się na Mercedes-Benz X-Class i zmaganiach off-roadowych. Możemy zobaczyć rozmaite rodzaje terenów: bagna z aligatorami, pustynie, łąki i pokryte śniegiem przestrzenie. Poprzedni film pozwalał przyjrzeć się z kolei jednośladom.

The Crew 2 ukaże się 29 czerwca na PC, PS4 i Xboksie One. Zamówienie gry przed premierą pozwala otrzymać Pakiet Legendarnych Maszyn, w którym znajdzie się Mercedes-AMG C 63 Touring Car 2016 oraz Harley-Davidson Iron 883TM 2017. Chętni do udziału w beta-testach mogą zarejestrować się na oficjalnej stronie gry.

Nowy trailer Rage 2 prezentuje najważniejsze aspekty gry
Warriors of the North – dodatek do taktycznego RPG Battle Brothers z datą premiery
Starlink: Battle for Atlas trafi na PC w przyszłym tygodniu
Zapowiedziano SKYHILL: Black Mist, kontynuację survivalowego RPG z 2015 roku
najnowsze

Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3

Nintendo Switch sprzedaje się rewelacyjnie. Niektórzy przewidywali, że Wielkie N już na E3 2019 zapowie nową wersję konsoli. Tak się jednak nie stanie.

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.