Call of Juarez: Gunslinger dostępne ponownie w cyfrowej sprzedaży

Małgorzata Trzyna
2018/04/30 17:30
0
0

Prawa wydawnicze do serii Call of Juarez wracają do Techlandu.

Call of Juarez: Gunslinger dostępne ponownie w cyfrowej sprzedaży

Na początku kwietnia informowaliśmy o zniknięciu z cyfrowej dystrybucji Call of Juarez: Gunslinger i Call of Juarez: The Cartel. Dziś Techland Publishing ogłosił, że odzyskał prawa wydawnicze do serii, a Call of Juarez: Gunslinger wróciło do cyfrowej dystrybucji.

W Call of Juarez: Gunslinger przenosimy się na Dziki Zachód. Wcielamy się Silasa Greavesa, łowcę głów zajmującego się tropieniem najniebezpieczniejszych bandytów. Na swej drodze bohater spotyka takie ikony, jak Billy the Kid, Pat Garrett i Jesse James.

GramTV przedstawia:

- Stworzona przez Techland seria Call of Juarez cieszyła się uznaniem krytyków i doczekała oddanej społeczności. Techland stawia kolejne kroki na drodze do zostania wiodącym wydawcą i dlatego jesteśmy zachwyceni faktem, że do naszego portfolio wraca Call of Juarez: Gunslinger. Dziękujemy Ubisoftowi za wspaniałą pracę włożoną w wydawanie gier z serii. Będziemy kontynuować ich dzieło i wspierać społeczność Call of Juarez z takim samym oddaniem - podkreślił Adam Lasoń COO Techland Publishing.

Informacje o dostępności cyfrowych wersji pozostałych gier z serii zostaną podane w późniejszym terminie.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!