Staw czoła potędze Hitlera w Through the Darkest of Times

LM
2018/04/28 13:20
0
0

Zapowiedziano strategię osadzoną w realiach III Rzeszy. Zobacz pierwszy zwiastun.

Niemieckie studio Paintbucket Games, w którego skład wchodzą deweloperzy odpowiedzialni m.in. za Scec Ops: The Line, zapowiedziało swój najnowszy projekt. Będzie nim osadzona w realiach pierwszej połowy XX wieku strategia Through the Darkest of Times.

W toku rozgrywki wcielimy się w lidera ruchu oporu przeciwko rosnącej potędze Adolfa Hitlera i Narodowosocjalistycznej Niemieckiej Partii Robotników, a w grze pojawią się rzeczywiste wydarzenia i postacie z tamtego okresu niemieckiej historii. Naszym zadaniem będzie rekrutowanie nowych członków ruchu oporu, wspomaganie uciemiężonych obywateli i ograniczanie wpływów Hitlera, a bohaterowie gry będą proceduralnie generowani dla każdego pojedynczego scenariusza, co zapewni grze duży potencjał do przechodzenia jej wielokrotnie. Linia fabularna produkcji podzielona będzie na cztery rozdziały, które rozegrają się kolejno w latach 1933, 1936, 1940/1941 i 1945.

GramTV przedstawia:

Przy okazji zapowiedzi Jörg Friedrich z Paintbucket Games przyznał, że gry są bardzo ważnym środkiem przekazu w XXI wieku, ale całe okrucieństwo działań i założeń Nazistów funkcjonuje w nich zazwyczaj jedynie w postaci pojedynczych wzmianek, które mogą skłonić nas do namysłu.

Tytuł zmierza na komputery osobiste z systemem Windows i Mac, ale nie wskazano jeszcze jego konkretnej daty premiery.

Staw czoła potędze Hitlera w Through the Darkest of Times

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!