Rywalizacja w kreskówkowym stylu – zapowiedziano Cartoon Strike

LM
2018/04/28 20:32
0
0

Gra zadebiutuje we Wczesnym Dostępie przed końcem drugiego kwartału 2018 roku.

Niezależne czeskie studio Gametoria ujawniło szczegóły swojego najnowszego projektu – dedykowanej rozgrywce wieloosobowej gry Cartoon Strike, która jeszcze w czerwcu pojawi się na Steam w ramach usługi Steam Early Access. Jednocześnie w sieci pojawił się załączony powyżej zwiastun produkcji.

Cartoon Strike pozwoli nam na zabawę na szeregu rozmaitych map, z których każda nawiązuje do innej, dostępnej już na rynku gry. Tym samym po potyczkach na froncie II wojny światowej możemy płynnie przeskoczyć do epickich starć na miecze czy blastery. Na premierę Wczesnego Dostępu twórcy przygotowali 7 map, które pozwolą na zabawę w czterech trybach – team deathmatch, free for all, arms race i battle royale. Obok tego pojawią się odrębne klasy bohaterów, których dodatkowo będziemy mogli rozwijać. Całość, jak wskazuje nam sam tytuł, utrzymana jest w kreskówkowej stylistyce.

GramTV przedstawia:

Dla finalnej wersji Cartoon Wars twórcy planują wsparcie dla modyfikacji, kolejne mapy i tryby, kompatybilność z osiągnięciami Steam czy kierowane przez sztuczną inteligencję boty. Jak wcześniej wspomniałem, tytuł powinien pojawić się na platformie firmy Valve jeszcze w czerwcu, ale dokładna data premiery nie została jeszcze wskazana.

Rywalizacja w kreskówkowym stylu – zapowiedziano Cartoon Strike

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!