Informacje

No Man's Sky trafi na Xboksa w czerwcu?

... LM

Taką datę premiery sugeruje włoski oddział sklepu Amazon.

No Man's Sky trafi na Xboksa w czerwcu? - obrazek 1

Jeśli należycie do grona szczęśliwych posiadaczy konsol Microsoftu i nie możecie doczekać się podróży do proceduralnie generowanego świata No Man's Sky, to być może mamy dla Was ostateczną datę premiery tytułu na Xboksie One. Zgodnie z informacjami ujawnionymi przez włoski oddział sklepu Amazon produkcja studia Hello Games ukaże się na konsolach giganta z Redmond dokładnie 29 czerwca. Oczywiście do czasu potwierdzenia tych doniesień przez oficjalne źródła, omawiane rewelacje należy traktować jako plotkę.

Dedykowana konsoli Xbox One wersja No Man's Sky zaoferuje kompletną zawartość wydaną dotychczas na PC i konsolach PlayStation 4, włącznie ze wsparciem dla rozgrywki w rozdzielczości 4K i technologii HDR.

Nie da się ukryć, że produkcja studia Hello Games okazała się jedną z najbardziej kontrowersyjnych premier 2016 roku. Oczekiwania graczy wobec tytułu były tak ogromne, że twórcom zwyczajnie nie udało się im dorównać, a przy okazji zainteresowani dopatrzyli się braku zawartości, o której istnieniu twórcy wielokrotnie zapewniali w przedpremierowych wywiadach i materiałach promocyjnych. Ostatecznie gra znalazła też swoich zwolenników, a nieustanne wsparcie dla produkcji powoli zaciera niesmak po burzliwej premierze.

No Man's Sky zadebiutowało 12 sierpnia na PC i PlayStation 4.

No Man's Sky trafi na Xboksa w czerwcu? - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?