Informacje

Wiosenna aktualizacja Civilization VI wzmocni nieco Anglię

... Małgorzata Trzyna

Zmieni się także system lojalności miast - w tych, w których wyznawana będzie nasza religia, lojalność będzie wyższa.

Twórcy Civilization VI niedawno osłabili Anglię, ale okazało się, że nerfy były zbyt duże. Wraz z wiosenną aktualizacją osiągnięcie zwycięstwa jako królowa Wiktoria będzie nieco łatwiejsze. Dzięki bonusowi Pax Britannica otrzymamy darmową jednostkę po założeniu miasta na obcym kontynencie i po zbudowaniu doku Królewskiej Marynarki w nowym mieście, co powinno ułatwić poszerzanie granic.

W aktualizacji zostanie także poprawiony system lojalności. W miastach, które wyznają inną religię niż nasza, poziom lojalności będzie niższy, a w miastach z tą samą religią - wyższy.

Pojawi się także możliwość wypowiedzenia wspólnej wojny z pomocą Casus Belli - jeśli zaistniałe okoliczności będą usprawiedliwiać wszczęcie wojny, otrzymamy mniejsze kary za jej rozpoczęcie. Gracz i sztuczna inteligencja będą mogli dołączać do rozpoczętych wojen i korzystać z bonusów Casus Belli.

W aktualizacji możemy spodziewać się też poprawek w zachowaniu SI oraz dodania nowych momentów historycznych. Na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie patch zostanie wydany.

Wiosenna aktualizacja Civilization VI wzmocni nieco Anglię - obrazek 1

Najnowsze
Lubisz nas?