Felieton

BattleTech na nowym zwiastunie

LM, 12 kwietnia 2018 13:20 1

Tytuł zadebiutuje 24 kwietnia wyłącznie na komputerach osobistych.

Firma Paradox Interactive podzieliła się najnowszym zwiastunem nadchodzącej produkcji studia Harebrained Schemes – BattleTech – taktycznej strategii z elementami RPG. Na załączonym do wiadomości materiale odpowiedzialni za grę deweloperzy — Jordan Weisman, Mitch Gitelman i Mike McCain przybliżają nam podstawowe mechaniki rozgrywki – realizowanie misji, zarządzanie załogą, ulepszanie mechów i pozyskiwanie środków. Obok tego zobaczymy fragmenty rozgrywki i scenek przerywnikowych dostępnych w grze.

BattleTech prezentuje futurystyczną wizję świata, gdzie pochłonięte niekończącą się wojną korporacje walczą o poszerzanie swoich wpływów. Rozgrywka koncentruje się na starciach z siłami przeciwników, które wymagają od nas odpowiedniego planowania i umiejętnego korzystania z możliwości poszczególnych maszyn. Obok kampanii dla pojedynczego gracza zaoferuje możliwość rywalizacji w sieci.

Tytuł ukaże się już 24 kwietnia wyłącznie na komputerach osobistych.

Twórcy Jurassic World Evolution zapowiadają Planet Zoo - premiera już w tym roku
Frostpunk spektakularnym sukcesem – ponad 1,4 miliona sprzedanych kopii, gra zwróciła się już po 66 godzinach od premiery
The Path Home - ostatnie DLC dla Shadow of the Tomb Raider już dostępne
Sekiro: Shadows Die Twice ukończone na bongosach
najnowsze