Informacje

30 milionów zarejestrowanych graczy w Rainbow Six: Siege

...

Kiedy wydawało się, że strzelanki taktyczne przestają mieć prawo bytu i muszą ustąpić FPS-om wypełnionym akcją, na scenę wkroczyło Rainbow Six: Siege.

30 milionów zarejestrowanych graczy w Rainbow Six: Siege - obrazek 1

Ubisoft ogłosił, że Tom Clancy's Rainbow Six: Siege ma już ponad 30 milionów zarejestrowanych użytkowników. Ludzie nie tylko sami chętnie grają, ale też z zainteresowaniem patrzą na rozgrywkę z udziałem innych. Dowodem jest oglądalność, jaką cieszył się pierwszy znaczący turniej w tym roku, 2018 Six Invitational. W szczytowym momencie potyczki oglądało w sieci 321 tys. osób, a łącznie widzowie spędzili przed ekranami 6,2 mln godzin.

- W imieniu całego zespołu chcieliśmy podziękować wszystkim członkom naszej zróżnicowanej, globalnej społeczności, za to, że wspierają naszą grę - mówi Alexandre Remy, menedżer marki Rainbow Six: Siege. - Nasi gracze są najbardziej wartościowym elementem gry. Przez ostatnie trzy lata udało nam się stworzyć solidną społeczność, zbudowaną na transparentności. Jesteśmy niezwykle wdzięczni za osiągnięcie tego progu. Nadal będziemy robili wszystko, by dotrzeć do każdej nowej osoby, która zdecyduje się zagrać - dodaje.

Rainbow Six: Siege zadebiutowało w 2015 roku i jest najlepszym dowodem na to, że strzelanki taktyczne mają dla siebie miejsce na rynku.

30 milionów zarejestrowanych graczy w Rainbow Six: Siege - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?