News

Ubisoft w Ghost Recon: Wildlands zapowiedział nowego Splinter Cella?

Patryk Purczyński, 11.04.2018 19:07 2

Samo pojawienie się Sama Fishera w Ghost Recon: Wildlands dla niektórych może być wymowne w kontekście nowego Splinter Cella. To jednak nie wszystko.

Zakończenie nowej specjalnej misji w Ghost Recon Wildlands z udziałem Sama Fishera sugeruje, że na horyzoncie może majaczyć nowa gra spod znaku Splinter Cella. Po zakończeniu zadania Fisher rozmawia z asystentką oddziału Duchów, Karen Bowman. Zdradza ona, że otrzymała informację o prawdopodobnym zaginięciu broni nuklearnej i sugeruje, że może załatwić Samowi transport. - Pewien człowiek powiedział kiedyś, że ceną sukcesu jest ciężka praca i oddanie - odpowiada Fisher, po czym zaczyna przygotowywać się do wyjazdu.

Czy Ubisoft w ten sposób przygotował grunt pod pełnoprawną nową odsłonę Splinter Cella? A może Sama Fishera będziemy mogli zobaczyć w jeszcze jednej specjalnej misji w Ghost Recon: Wildlands? Pod uwagę trzeba brać również scenariusz, w którym wyżej przytoczony dialog nie ma większego znaczenia i jest zwyczajnym sposobem na pożegnanie Fishera z Boliwią. Biorąc jednak pod uwagę zamiłowanie twórców gier do wplatania w nie tzw. easter eggów trudno uwierzyć w tę ostatnią opcję.

najnowsze

Poznaliśmy zwycięzców Gamescom Awards 2019

Dwa dni temu podczas ceremonii otwarcia tegorocznych targów gamescom rozdano statuetki Gamescom Awards 2019. Najwięcej z nich zgarnęła firma Sony. Kto by się spodziewał.