Powieść Remedium Richarda Phillipsa trafi do księgarń 13 kwietnia

LM
2018/04/06 13:50
0
0

Druga część serii Projekt Rho ukaże się nakładem wydawnictwa Fabryka Słów.

Już za tydzień na półki księgarń trafi druga odsłona trylogii Projekt Rho autorstwa Richarda Phillipsa. Powieść zatytułowana Remedium podobnie jak pierwsza część serii — Drugi Okręt — ukaże się nakładem wydawnictwa Fabryka Słów, a jej pierwsze egzemplarze powędrują do czytelników dokładnie 13 kwietnia. Poniżej znajdziecie skrócony opis wydarzeń, które będziecie mogli prześledzić na kolejnych kartach powieści amerykańskiego pisarza.

Dyrektor NSA Jonathan Riles nie zdołał powstrzymać infiltracji amerykańskiego rządu przez Projekt Rho. Teraz kierujący Projektem Donald Stephenson zalewa świat serum zawierającym nanoboty obcych i udającym cudowne lekarstwo. Nikt nie jest w stanie długo sprzeciwiać się bezwzględnemu naukowcowi – skrytobójca znany jako El Chupacvabra systematycznie eliminuje wszelką opozycję.

Na szczycie jego listy znajduje się trójka nastolatków, która ujawniła złowrogie plany Projektu Rho. W ciągu zaledwie kilku krótkich miesięcy życie tych młodych ludzi wywraca się do góry nogami i lądują w dziwnej, nowej rzeczywistości, w której ludzkie DNA mutuje w alarmującym tempie. Pragną zrozumieć, czym się stają, a jednocześnie są zmuszeni uciekać, by ratować życie. To właśnie oni wraz z sojusznikami muszą powstrzymać Projekt, zanim ten nieodwracalnie przekształci naturę człowieka.

GramTV przedstawia:

Powieść Remedium Richarda Phillipsa trafi do księgarń 13 kwietnia

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!