Felieton

Kingdom Come: Deliverance z wielkanocną aktualizacją 1.4

LM, 31 marca 2018 13:36 1

W niej m.in. darmowe DLC, pisanki i szereg poprawek.

Czeskie studio Warhorse udostępniło na serwerach gry Kingdom Come: Deliverance najnowszą, opatrzoną numerem 1.4 aktualizację wydanej w minionym miesiącu produkcji. Nie da się ukryć, że jeszcze długo po premierze entuzjaści tytułu muszą zmagać się z rozmaitymi nieprawidłowościami w mechanice gry i dostępnych w niej zadaniach. Tych z pewnością ucieszy fakt, że wraz z najnowszą łatką z gry usunięto ponad 200 rozmaitych błędów. Poza tym twórcy postarali się o dodanie kilku elementów kosmetycznych, więc od teraz w łaźniach będziemy mogli zmienić zarówno fryzurę, jak i zarost naszego protagonisty. Dodatkowo w oczekiwaniu na Wielkanoc możemy zbierać rozrzucone po świecie gry pisanki.

Poza pakietem poprawek deweloperzy wraz z aktualizacją udostępnili na PC darmowe DLC, dzięki któremu posiadacze mocniejszych konfiguracji sprzętowych będą cieszyć się z usprawnionej oprawy audiowizualnej w RPG-u czeskiego studia, za sprawą tekstur w rozdzielczości HD i nagranych w wyższej jakości dźwięków.

Kingdom Come: Deliverance dostępne jest na komputerach osobistych i konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One.

Darmowe DLC do Days Gone wprowadzi nowy poziom trudności
Frostpunk spektakularnym sukcesem – ponad 1,4 miliona sprzedanych kopii, gra zwróciła się już po 66 godzinach od premiery
The Path Home - ostatnie DLC dla Shadow of the Tomb Raider już dostępne
Sekiro: Shadows Die Twice ukończone na bongosach
najnowsze