Star Citizen - o nowych pojazdach w kilku trailerach

Katarzyna Dąbkowska
2018/03/26 17:56
4
0

Data premiery pełnej wersji wciąż nie jest znana.

Star Citizen - o nowych pojazdach w kilku trailerach

Cloud Imperium Games opublikowało kilka nowych zwiastunów, które prezentują nowe pojazdy kosmiczne, jakie pojawią się w grze Star Citizen. Na liście znajdują się takie sprzęty jak Anvil Terrapin, Aegis Reclaimer, Misc Razor, Tumbril Cyclone, a także Nox Nue. Są częścią aktualizacji 3.1:

GramTV przedstawia:

Star Citizen zostało ufundowane w 2012 roku podczas kampanii na Kickstarterze. Twórcy gry stwierdzili jednak, że nie chcą poprzestawać na tej kwocie i postanowili kontynuować zbiórkę. Data premiery pełnej wersji gry nie została jeszcze ujawniona. Aktualnie trwają testy gry. Produkcja ma już na koncie ponad 181 milionów dolarów.

Komentarze
4
alex1112
Gramowicz
27/03/2018 17:58

W sumie zastanawiałem sie już kilka razy, czy sobie nie wyprubowac tego tytułu. Szukałem na poczatek jakiegos polskiego klanu/gildi, aby nie robic noob błędów, a tu klops. Nic takiego aktywnego nie mogłem znaleźć. Niby gra ma być popularna a tu pustka.

Usunięty
Usunięty
27/03/2018 17:36

Gra będzie encyklopedią pojazdów kosmicznych, którymi można polatać i pooglądać z góry puste planety. 

Jakie tam są możliwości interakcji? Załadunek i rozładunek statków? Dokowanie? miasta, po których można się poruszać, przemioty i ekwipunek dla postaci? Są te rzeczy? Czy to tylko parada statków kosmicznych za tak duże pieniądze? Jakiś cel oprócz samego latania?

dariuszp
Gramowicz
27/03/2018 13:06

W zasadzie gracze sami chcieli zrobic z tego MMO. Z drugiej strony ja to powoli czarno widzę. To już lata a do teraz nie ogarnęli czegoś tak drobnego jak wsiadanie/wysiadanie z samolotu. Przekomplikowana animacja która nigdy nie działa. Clipping w każdym momencie.
Trwa Wczytywanie