Felieton

Steins;Gate Elite trafi na Zachód jeszcze w tym roku

Katarzyna Dąbkowska, 24 marca 2018 16:28 1

Zagrają posiadacze PS4, Switcha i PC.

Spike Chunsoft zapowiedziało, że w tym roku wyda na Zachodzie przetłumaczone Steins;Gate Elite. Wersja na PlayStation 4 i Nintendo Switch trafi do sprzedaży zarówno cyfrowo, jak i w pudełku, zaś osoby grające na PC będą mogły Steins;Gate Elite pobrać wyłącznie ze Steama.

Czym jest Steins;Gate Elite? To ulepszona wersja rewelacyjnego visual novel Steins;Gate, wzbogacona o w pełni animowane przerywniki filmowe i lepszą oprawę graficzną. Co więcej, gra zostanie wzbogacona o dodatkową zawartość:

  • wersja na PS4 - dodany zostanie remake HD Steins;Gate Phenogram, zbioru 10 krótkich opowieści autorstwa innych twórców gier z gatunku visual novel
  • wersja na Switcha - dodana zostanie gra Steins;Gate 8-bit czyli 8-bitowa wersja gry Steins;Gate przygotowana przez jej twórcę, Chiyomaru Shikurę

Steins;Gate to jeden z najlepszych przedstawicieli gatunku visual novel i jeśli jeszcze nigdy nie mieliście do czynienia z tego typu grami, to nie ma lepszego od tytułu, od którego moglibyście rozpocząć swoją przygodę.

Chernobylite - obejrzyj pierwsze wideo na silniku gry
Trailer premierowy Generation Zero - ludzie z karabinami kontra gigantyczne roboty
One Piece: World Seeker - szalony zwiastun premierowy i zapowiedź pierwszego DLC
Milestone zapowiada MotoGP 19 - premiera już na początku czerwca
najnowsze