Oficjalnie: mikropłatności w Far Cry 5; kampania grywalna offline

Patryk Purczyński
2018/03/16 16:44
4
0

Ubisoft ujawnił nowe, ważne informacje na temat Far Cry 5. O tych sprawach warto wiedzieć zanim gra trafi na półki sklepowe.

Oficjalnie: mikropłatności w Far Cry 5; kampania grywalna offline

Far Cry 5 będzie zawierać mikropłatności. - Sprawiliśmy, że gra będzie hojna. Nic nie jest zablokowane. Można udać się na przeczesywanie terenu, a gra was za to wynagrodzi - zapewnia producent wykonawczy Dan Hay. Zespół odpowiedzialny za PR uzupełnia, że mikrotransakcje przyspieszą postępy w grze, ale jednocześnie przedmioty dostępne przy dokonywaniu niewielkich płatności mają mieć wyłącznie charakter kosmetyczny. Zakupy będzie można poczynić z myślą o wszystkich trybach rozgrywki (kampania dla jednego użytkownika, kooperacja i multiplayer).

Druga ważna deklaracja, która padła z ust przedstawicieli Ubisoftu, dotyczy single-playera. Potwierdzono, że moduł ten będzie grywalny w trybie offline. Nie jest to może najbardziej sensacyjna wieść, wszak tego właśnie oczekuje się po trybach kampanii w grach, ale ostatnie lata przynosiły już przykre dla wielu graczy przypadki, w których zabawa solo wymagała sprawnego połączenia internetowego. Far Cry'a 5 na szczęście taki warunek nie obejmie.

GramTV przedstawia:

Gra ma zaplanowaną premierę na 27 marca. Ukaże się wówczas na pecetach, Xboksie One i PlayStation 4.

Komentarze
4
Headbangerr
Gramowicz
17/03/2018 21:49
Skelldon napisał:
 
Możliwość rozgrywki offline w grach singlowych to dobra rzecz, ale po jaką cholerę robić z tego sensację?

Może to celowy zabieg ;) Najpierw przyzwyczaisz ludzi do tego, że rozgrywka offline to rzecz rzadka, a potem każesz sobie za nią dopłacać XD 

Usunięty
Usunięty
17/03/2018 18:13
2 godziny temu, Headbangerr napisał:

Kampania single player dostępna offline? Wow, toż to rozpusta! W tyłkach się ludziom ze szczęścia poprzewraca. 

Właśnie miałem zamiar o tym wspomnieć, +1. /emoticons/laugh.png" srcset="/emoticons/laugh@2x.png 2x" title="xD" width="20" /> Np to, co EA odwaliło przy Need for Speedzie i kampanii single player wywołało u mnie facepalm. Możliwość rozgrywki offline w grach singlowych to dobra rzecz, ale po jaką cholerę robić z tego sensację?

Headbangerr
Gramowicz
17/03/2018 15:50

Kampania single player dostępna offline? Wow, toż to rozpusta! W tyłkach się ludziom ze szczęścia poprzewraca. 
Trwa Wczytywanie