Felieton

Jurassic World: Evolution ukaże się w czerwcu

LM, 15 marca 2018 14:40 0

Gra zmierza na komputery osobiste i konsole ósmej generacji.

Jeśli zastanawialiście się, kiedy na rynek trafi tworzona przez studio Frontier Development strategia ekonomiczna Jurassic World: Evolution, to być może mamy dla Was odpowiedź. Podczas zorganizowanego w Los Angeles pokazu dla prasy ujawniono oficjalną datę premiery tytułu, która szybko wyciekła do sieci. Zgodnie z przeciekiem produkcja zadebiutuje na komputerach osobistych i konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One już 12 czerwca, czyli zaledwie kilka dni po premierze filmu Jurassic World: Fallen Kingdom (Jurassic World: Upadłe królestwo). Oczywiście omawiane tutaj rewelacje nie pochodzą z oficjalnego źródła, więc należy traktować je z lekką rezerwą.

Jurassic World: Evolution pozwoli nam wcielić się w rolę zarządcy parku jurajskiego, a do naszych zadań należało będzie rozwijanie infrastruktury placówki, poszerzanie listy dostępnych okazów i prezentowanie ich osobom odwiedzającym park. Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że w rzeczonej produkcji wystąpi także Jeff Goldblum, znany z kinowych obrazów jako doktor Ian Malcolm.

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery
Uczestnicy Games Clash Entertainment powalczą na gamingowych pecetach Actina
Warriors of the North – dodatek do taktycznego RPG Battle Brothers z datą premiery
Zapowiedziano SKYHILL: Black Mist, kontynuację survivalowego RPG z 2015 roku
najnowsze

Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3

Nintendo Switch sprzedaje się rewelacyjnie. Niektórzy przewidywali, że Wielkie N już na E3 2019 zapowie nową wersję konsoli. Tak się jednak nie stanie.

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.