News

Earthfall zadebiutuje wiosną na PC i konsolach

LM, 15.03.2018 14:20 0

Tytuł dostępny jest w Steam Early Access od kwietnia 2017 roku.

Studio Holospark ujawniło, że wydana w kwietniu ubiegłego roku w usłudze Steam Early Access kooperacyjna strzelanka Earthfall ukaże się w finalnej wersji wiosną tego roku. Jednocześnie dowiedzieliśmy się, że pełnoprawna wersja produkcji zadebiutuje także na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Sugerując się wypowiedzią szefa ekipy deweloperów – Russella Williamsa, tytuł zaoferuje dopracowaną oprawę wizualną w rozdzielczości 4K dla wszystkich dedykowanych platform sprzętowych, więc posiadacze konsol PlayStation 4 Pro i Xbox One X mogą spodziewać się odpowiednich pakietów usprawnień. Konkretnej daty premiery jeszcze nie ujawniono, ale gdy zostanie ogłoszona, to z pewnością się o tym dowiecie.

Earthfall to opracowana z myślą o czteroosobowej kooperacji strzelanka w klimatach science-fiction. W toku rozgrywki wcielamy się w przedstawicieli gatunku ludzkiego, którzy bronią Ziemi przed inwazją kosmitów za pomocą pokaźnego arsenału uzbrojenia i dodatkowych akcesoriów jak np. wieżyczki bojowe. Finalna wersja produkcji obok dalszych rozdziałów kampanii fabularnej zaoferuje też dodatkowe tryby rozgrywki i nowe rodzaje oponentów.

najnowsze

Poznajcie Sigmę, nowego bohatera Overwatch

Przez cały weekend twórcy bawili się wyśmienicie drocząc się ze społecznością graczy Overwatcha, którzy usilnie próbowali odgadnąć, kim będą mogli zagrać w najbliższej przyszłości. Teraz już wiedzą.