Arizona Sunshine otrzyma DLC Dead Man

LM
2018/03/15 19:41
0
0

Gra dostępna jest na goglach VR od Sony, HTC i Oculusa.

Arizona Sunshine otrzyma DLC Dead Man

Ekipy Vertigo Games i Jaywalkers Interactive ujawniły, że wydana w grudniu 2016 roku postapokaliptyczna strzelanka Arizona Sunshine już niedługo zostanie wzbogacona o pakiet DLC zatytułowany Dead Man. Odpowiedzialne za wyprodukowanie gry studia nie ujawniły konkretnej daty premiery, ale pakiet zawartości ukaże się na goglach PlayStation VR, Oculus Rift i HTC Vive wiosną tego roku. Zainteresowani muszą przygotować się na wydatek rzędu 2,5 euro (około 11 złotych).

Arizona Sunshine z DLC Dead Man otrzyma szereg misji fabularnych stanowiących prequel do wydarzeń zaprezentowanych w podstawce, nowe opcje personalizacji bohatera, szereg elementów kosmetycznych i nowe rodzaje wyposażenia. Dodatkowo lista przypisanych do gry osiągnięć i trofeów zostanie rozbudowana o sześć nowych pozycji.

GramTV przedstawia:

Arizona Sunshine prezentuje wizję tytułowego stanu Arizona opanowanego przez apokalipsę zombie. W toku rozgrywki walczymy z nierozumnymi przeciwnikami za pomocą obszernego arsenału broni, a obok zagrożenia ze strony zombie musimy dbać o zapasy pożywienia i amunicji. Tytuł ukazał się w 2016 roku na PC, a w połowie 2017 roku został udostępniony także dla użytkowników konsol PlayStation 4.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!