Informacje

Mod przenoszący Fallout 3 do Fallout 4 skasowany

... Katarzyna Dąbkowska

Pojawiły się komplikacje prawne.

Mod przenoszący Fallout 3 do Fallout 4 skasowany - obrazek 1

Fallout 3 nie zostanie przeniesiony do Fallout 4 w ramach modyfikacji Capital Wasteland. Twórcy moda poinformowali oficjalnie, że rezygnują z projektu. Pojawiły się kwestie prawne, których grupie Road of Liberty nie udało się przeskoczyć.

Niedawno rozmawialiśmy z Bethesdą o naszej planowej metodzie implementacji głosu i innych dźwięków z Fallout 3 do Wasteland Capital.

Podczas tej rozmowy stało się jasne, że nasze planowane podejście wzbudzi poważne wątpliwości, których nie przewidziano. Kontakt ten zaowocował zmianą naszej metody i próbami działania dalej.

Na początku byliśmy bardzo niechętni, aby wstrzymać pracę i postanowiliśmy zacząć zagłębiać się w nagrywanie wszystkich głosów aktorów. Szybko zdaliśmy sobie sprawę, że będziemy musieli zastąpić kultowe głosy Liama Neesona, Malcolma McDowella, Rona Perlmanna i fenomenalnego Erica Todd'a.

Jeśli w którymkolwiek momencie w przyszłości stanie się w pełni legalne, abyśmy nadal działali za pozwoleniem Bethesdy i Zenimaksu, zrobimy to... Przykro mi, że nie mogliśmy spełnić naszego marzenia - możemy przeczytać w oficjalnym oświadczeniu opublikowanym na Twitterze.

Najnowsze
Lubisz nas?