Informacje

Wiedźmi Las nowym rozszerzeniem do Hearthstone

... LM

Dodatek trafi na serwery w kwietniu.

Studio Blizzard Entertainement ujawniło kolejne, dwunaste już rozszerzenie do wydanej w 2014 roku karcianki Hearthstone. Dodatek zatytułowany Wiedźmi Las (The WitchWood) ukaże się w kwietniu na komputerach osobistych i systemach mobilnych iOS i Android, aczkolwiek nie ujawniono jeszcze konkretnej daty premiery. W sieci pojawił się za to załączony powyżej zwiastun Wiedźmiego Lasu, wprowadzający nas w jego tematykę i klimat.

Wiedźmi Las wprowadzi do gry mechaniki Rush i Echo. Pierwsza z nich pozwoli zagrać stronnika, który zaraz po pojawieniu się na stole, będzie mógł zaatakować dowolnego przeciwnika poza bohaterem. Z kolei Echo pozwoli w nieskończoność zagrywać kartę z tym zawołaniem, tak długo jak będziemy mieli manę, która pozwoli jej użyć. Atrybut ten może pojawić się zarówno na kartach stronników, jak i zaklęć. Blizzard przygotował także nową zawartość dla zabawy w trybie single player. Polowanie na potwory wprowadzi czterech nowych bohaterów z unikalnymi zdolnościami, których wykorzystamy w serii ośmiu potyczek z wymagającymi monstrami.

Wiedźmi Las nowym rozszerzeniem do Hearthstone - obrazek 1

Wraz z rozszerzeniem w grze pojawi się też 135 nowych kart, a zawierające je pakiety będziemy mogli zdobyć podczas potyczek w trybie Areny, bądź wykupić za złoto w grze czy realną walutę. Na tę okazję przygotowano też specjalny pakiet przedpremierowy, gdzie za równowartość 50 euro (ok. 210 złotych) możecie zgarnąć paczkę 50 pakietów, otrzymując dodatkowo kolejnych 20 pakietów i specjlany rewers – In a Dark Wood.

Więcej konkretów związanych z dodatkiem znajdziecie pod tym adresem.

Najnowsze
Lubisz nas?