Informacje

Fatshark ujawniło plany rozwoju Warhammer: Vermintide 2

... LM

Wśród nich dedykowane serwery, wsparcie dla modów i pierwsze z serii DLC.

Fatshark ujawniło plany rozwoju Warhammer: Vermintide 2 - obrazek 1

Szwedzkie studio Fatshark odpowiedzialne za wydaną z końcem minionego tygodnia grę Warhammer: Vermintide 2 podzieliło się swoimi planami na rozwój rzeczonej produkcji. Okazuje się, że już w kwietniu gracze będą mogli skorzystać z dedykowanych serwerów, a zebrana wokół tytułu społeczność bez przeszkód zacznie tworzyć i korzystać z pecetowych modyfikacji do gry.

Jeszcze w kwietniu gra zostanie wzbogacona o pierwszy pakiet DLC zawierający dodatkowe mapy, a deweloperzy zapowiedzieli, że zamierzają udostępniać nowinki dosyć regularnie. Nie wskazano czy wydana po premierze dodatkowa zawartość będzie dostępna za dodatkową opłatą, więc bezpieczniej będzie założyć, że zainteresowani muszą przygotować się na dodatkowe wydatki. Warto przy okazji dodać, że chociaż tytuł ukazał się już na pecetach, to twórcy nie ustają w wysiłkach nad przygotowaniem szeregu poprawek do wyłapanych już błędów, a przy okazji chcą usprawnić niemal każdy z aspektów rozgrywki.

Warhammer: Vermintide 2 zadebiutowało 8 marca wyłącznie na komputerach osobistych. Tytuł zmierza na konsole PlayStation 4 i Xbox One, ale nie wskazano jeszcze, kiedy będziemy mogli bawić się na wspomnianych platformach. Na koniec warto zaznaczyć, że deweloperzy ze studia Fatshark mają powody do zadowolenia – w ciągu zaledwie kilku dni po tytuł sięgnęło już ponad pół miliona użytkowników platformy Steam.

Najnowsze

Warface - szybki sukces na PS4

0
Patryk Purczyński

W ubiegłym tygodniu strzelanka Warface stała się dostępna na PS4. Mimo, że gra ma już swoje lata, nie umknęła uwadze właścicieli konsoli Sony.

Czytaj dalej 
Lubisz nas?