Informacje

Endless Space 2 – pakiety DLC Untold Tales i Lost Symphony już dostępne

... LM

Tytuł zadebiutował na PC w maju minionego roku.

Endless Space 2 – pakiety DLC Untold Tales i Lost Symphony już dostępne - obrazek 1

Francuskie Amplitude Studios, czyli twórcy serii kosmicznych strategii 4X Endless Space, udostępnili na platformie Steam dwa pakiety DLC do wydanej w maju ubiegłego roku gry Endless Space 2. Pakiet Untold Tales wprowadzi do gry cztery nowe, pomniejsze frakcje i powiązanych z nimi czterech bohaterów, a także zestaw 25 misji, które koncentrują się na działaniach na rzecz zamieszkujących kosmiczne imperium nacji.

Obok tego na platformie Valve pojawiło się DLC Lost Symphony, które wprowadza do gry rasę galaktycznych wędrowców – Harmonię, a także wzbogaca ścieżkę dźwiękową rzeczonej produkcji o siedem ekskluzywnych utworów. Każdy z pakietów do działania wymaga podstawowej wersji gry, a zainteresowanym z pojedynczy pakiet przyjdzie zapłacić niespełna 13 złotych.

Endless Space 2 to opracowana z myślą o pecetach kontynuacja udanej strategii Endless Space wydanej w 2012 roku. W toku rozgrywki prowadzimy własne galaktyczne imperium, jednocześnie dbając o wszystkie przymioty gatunku strategii 4X – eksplorację przedstawionego świata, ekspansję na nowe terytoria, eksploatację napotkanych dóbr i eksterminację wrogich nam sił.

Najnowsze
Lubisz nas?