Informacje

Arma III – DLC Tanks z datą premiery

... LM

Wraz z nim twórcy udostępnią sporą aktualizację gry.

Deweloperzy z czeskiego studia Bohemia Interactive podzielili się planowaną datą premiery najnowszego DLC do wydanej we wrześniu 2013 roku taktycznej strzelanki Arma III. Pakiet dodatkowej zawartości zatytułowany Tanks trafi na serwery już 11 kwietnia, a dla uczczenia omawianych rewelacji odpowiedzialna za grę ekipa udostępniła w sieci najnowszy odcinek dziennika deweloperskiego poświęconego tworzeniu DLC. Rzeczony pakiet zawartości zamyka ujawnioną już jakiś czas temu mapkę rozwoju gry Arma III, więc w najbliższym czasie powinniśmy poznać dalsze szczegóły dotyczące wsparcia dla tytułu.

Samo DLC wprowadzi do gry trzy nowe pojazdy bojowe — T-140 Angara, AWC Nyx i Rhino MGS; minikampanię Requiem dla Altis dla trybu single player oraz dodatkowy scenariusz z prezentacją niszczycieli czołgów. Zainteresowani muszą przygotować się na wydatek rzędu 42 złotych.

Arma III – DLC Tanks z datą premiery - obrazek 1

Wraz z omawianym DLC na serwerach Army III zadebiutuje bezpłatna aktualizacja. Dzięki niej każdy pojazd w grze otrzyma unikalny model wnętrza uzupełniony o ekrany wielofunkcyjne i przekazy z kamer. Twórcy zapowiedzieli też poprawiony model kierowania, rozbudowany model uszkodzeń, opcje personalizacji i nowe, ulepszone udźwiękowienie dla dostępnych w grze pojazdów. Obok tego niektóre pojazdy lądowe i powietrzne zostaną wzbogacone o zaimplementowany w DLC Jets system kontroli ognia, a deweloperzy postarali się także o nowe profile trajektorii lotu pocisków.

Za sprawą omawianej aktualizacji Arma III zostanie rozbudowana także o tryb wieloosobowy Vanguard, trzy wyzwania dla wyścigów czasowych, dwie wyrzutnie przeciwpancerne i nowe warianty pojazdów. Poza nimi tytuł doczeka się nowych elementów dekoracyjnych i rozbudowanej ścieżki dźwiękowej, a fani osiągnięć Steam będą mogli spróbować swoich sił w kolejnych wyzwaniach. Aktualizacja ukaże się 11 kwietnia, a więcej szczegółów dotyczących jej zawartości znajdziecie tutaj.

Arma III dostepna jest wyłącznie na PC.

Najnowsze

Warface - szybki sukces na PS4

0
Patryk Purczyński

W ubiegłym tygodniu strzelanka Warface stała się dostępna na PS4. Mimo, że gra ma już swoje lata, nie umknęła uwadze właścicieli konsoli Sony.

Czytaj dalej 
Lubisz nas?