Informacje

Bombslinger - gra inspirowana Bombermanem ukaże się w przyszłym miesiącu

... Małgorzata Trzyna

W grze przeniesiemy się na Dziki Zachód, by rozprawić się z bandytami, którzy zamordowali żonę głównego bohatera.

Bombslinger to spaghetti western silnie inspirowany Bombermanem, w którym można bawić się solo lub w lokalnym trybie kooperacji z maksymalnie trzema znajomymi (lub botami). Zabawa polega na układaniu bomb i uciekaniu przed eksplozjami.

Tytułowy Bombslinger to były bandyta, który chce pomścić śmierć swojej żony, rozprawiając się z gangiem, którym wcześniej przewodził. Przechodząc przez proceduralnie generowane poziomy, staramy się dotrzeć do obecnego szefa grupy i wysadzić go w powietrze. Podczas zabawy zdobywamy rozmaite przedmioty, dzięki którym zyskujemy dostęp do nowych umiejętności, co sprawia, że każda rozgrywka jest inna.

W Bombslinger znajdziemy aktualnie dwa tryby wieloosobowe: Deathmatch, w którym próbujemy zabić jak najwięcej przeciwników oraz Last Man Standing, oparty na "klasycznej formule Bombermana".

Bombslinger jest obecnie dostępny w Early Access, natomiast właściwą premierę zaplanowano na 11 kwietnia. Gra zmierza na Nintendo Switch, Xboksa One i PC.

Bombslinger - gra inspirowana Bombermanem ukaże się w przyszłym miesiącu - obrazek 1

Najnowsze

Warface - szybki sukces na PS4

0
Patryk Purczyński

W ubiegłym tygodniu strzelanka Warface stała się dostępna na PS4. Mimo, że gra ma już swoje lata, nie umknęła uwadze właścicieli konsoli Sony.

Czytaj dalej 
Lubisz nas?