Felieton

Hitman: Blood Money i Lego Star Wars III: The Clone Wars trafiły do katalogu wstecznej kompatybilności na Xboksie One

LM, 07 marca 2018 10:46 0

Oferta wstecznej kompatybilności obejmuje już prawie 500 tytułów.

Firma Microsoft poszerzyła ofertę tytułów z Xboksa 360 dostępnych na swoich konsolach ósmej generacji o dwie nowe produkcje – Hitman: Blood Money i Lego Star Wars III: The Clone Wars. Już teraz niezależnie od tego, czy posiadacie fizyczny nośnik z grą, czy przypisaliście gry do swojego konta, możecie uruchomić je na konsolach Xbox One i Xbox One X.

Hitman: Blood Money to czwarta odsłona serii o płatnym zabójcy, Agencie 47, w którym eliminujemy kolejne cele przy użyciu zróżnicowanego wyposażenia i wykorzystaniu elementów wykreowanego świata. Tytuł zadebiutował w 2006 roku na PC, Xboksie 360 i PlayStation 2.

Lego Star Wars III: The Clone Wars to trójwymiarowa gra akcji z elementami platformówki utrzymana w uniwersum Gwiezdnych Wojen, które w całości zbudowano z klocków duńskiego producenta. Jak sama nazwa wskazuje, w toku rozgrywki bierzemy udział w zmaganiach pomiędzy Republiką a armią klonów. Gra ukazała się w 2011 roku na PC i konsolach PlayStation 3, PlayStation Portable, Xbox 360 oraz Nintendo Wii, 3DS, DS.

Znamy datę premiery Conarium na konsolach
Tyranny i Shadow Tactics: Blades of the Shogun w najnowszym Humble Bundle
StarCraft 2 – już jutro prezentacja możliwości AI Blizzarda i DeepMind
Stellaris: Console Edition z datą premiery na PlayStation 4 i Xbox One
najnowsze