News

StarCraft świętuje 20. rocznicę wydania

Małgorzata Trzyna, 05.03.2018 15:25 0

Na marzec zaplanowano różne atrakcje - specjalne wideo, transmisję z rocznicy oraz nagrody w postaci skórek czy zwierzaków w różnych grach Blizzarda.

StarCraft obchodzi w tym miesiącu 20. urodziny - gra została wydana 31 marca 1998. Z tej okazji Blizzard przygotowuje liczne atrakcje, takie jak:

  • Film "StarCraft to życie: Obchody 20 rocznicy", w którym najwięksi fani gry podzielą się ulubionymi wspomnieniami (wideo zostanie udostępnione na YouTube 31 marca)
  • Transmisja z rocznicy (na żywo 30 marca na Twitch.tv), z udziałem najpopularniejszych gwiazd sceny StarCraft
  • Nagrody w różnych grach Blizzarda: skórka Sary Kerrigan do Overwatch (za zalogowanie się do gry w dn. 6 marca-3 kwietnia), zwierzak-krążownik do Diablo III (za zalogowanie się do gry po 6 marca), portrety w Heroes of the Storm (za zalogowanie się w dn. 27 marca-7 kwietnia), 3 pakiety z Koboldów i katakumb w Hearthstone (za zagranie w Karczemną bójkę inspirowaną grą StarCraft w dn. 21-25 marca), osiągnięcie w World of Warcraft za oddanie salutu zerglingowi, mini thorowi, tępicielowi i Zeraderowi (31 marca - 6 kwietnia)
  • Gracze, którzy zalogują się do StarCraft: Remastered po 6 marca, otrzymają skórkę interfejsu na 20 rocznicę
  • Gracze, którzy zalogują się do StarCraft II po 6 marca, otrzymają specjalne skórki interfejsu dla każdej rasy; zalogowanie się przed 3 kwietnia zapewni także dodatkowe portrety i zdobienia

Więcej szczegółów znajdziecie na oficjalnej stronie.

najnowsze