News

Wiedźmin - Hissrich jednak nie ujawniła bohaterów serialu

Katarzyna Dąbkowska, 01.03.2018 12:00 12

Cała akcja była jedynie formą zabawy.

Wczoraj świat obiegły wieści o tym, że Lauren Schmidt Hissrich ujawniła listę bohaterów, jacy pojawią się w serialowej odsłonie przygód Geralta z Rivii. Okazuje się jednak, że wszystkie wpisy Hissrich, jakie umieściła w serwisie Twitter były formą zabawy i nie mają wiele wspólnego z zapowiedziami scenarzystki.

Na pytanie Mateusza Zdanowicza odnośnie potwierdzenia wszystkich publikowanych doniesień na temat postaci Hissrich odpowiedziała, że jedyne, co kiedy potwierdziła to to, że Geralt będzie mężczyzną, a cała historia nie będzie rozmyta w porównaniu do pierwowzoru. Innymi słowy – opowieść będzie tak ostra, jak w opowiadaniach Sapkowskiego.

Hissrich pełni funkcję producenta wykonawczego oraz otrzymała pełną kontrolę artystyczną nad projektem. Była między innym scenarzystką takich seriali jak Daredevil, Power czy The Defenders. Była także producentem wszystkich wymienionych projektów. Pracowała również przy serialu Private Practice. O postaciach nadal nic nie wiemy, jednak scenarzystka poinformowała niedawno, że kończą się prace nad scenariuszem do pierwszego odcinka serialu.

najnowsze

Overwatch z funkcją replay

Gracze będą mogli odtwarzać przebieg 10 ostatnich meczów z perspektywy dowolnej postaci.