Felieton

Wiedźmin - Hissrich jednak nie ujawniła bohaterów serialu

Katarzyna Dąbkowska, 01 marca 2018 12:00 12

Cała akcja była jedynie formą zabawy.

Wczoraj świat obiegły wieści o tym, że Lauren Schmidt Hissrich ujawniła listę bohaterów, jacy pojawią się w serialowej odsłonie przygód Geralta z Rivii. Okazuje się jednak, że wszystkie wpisy Hissrich, jakie umieściła w serwisie Twitter były formą zabawy i nie mają wiele wspólnego z zapowiedziami scenarzystki.

Na pytanie Mateusza Zdanowicza odnośnie potwierdzenia wszystkich publikowanych doniesień na temat postaci Hissrich odpowiedziała, że jedyne, co kiedy potwierdziła to to, że Geralt będzie mężczyzną, a cała historia nie będzie rozmyta w porównaniu do pierwowzoru. Innymi słowy – opowieść będzie tak ostra, jak w opowiadaniach Sapkowskiego.

Hissrich pełni funkcję producenta wykonawczego oraz otrzymała pełną kontrolę artystyczną nad projektem. Była między innym scenarzystką takich seriali jak Daredevil, Power czy The Defenders. Była także producentem wszystkich wymienionych projektów. Pracowała również przy serialu Private Practice. O postaciach nadal nic nie wiemy, jednak scenarzystka poinformowała niedawno, że kończą się prace nad scenariuszem do pierwszego odcinka serialu.

Wiedźmin - ujawniono dwa screenshoty z 2002 roku!
Netflix wyprodukuje animowaną adaptację gry Dragon’s Dogma
Mamy kilka zdjęć z planu Wiedźmina Netfliksa
najnowsze

Rozpoczęto prace nad Kenshi 2

W Kenshi 2 przeniesiemy się o 1000 lat wstecz w porównaniu z wydarzeniami z "jedynki" - do czasów Starego Imperium.