Znamy datę premiery bonusowego epizodu gry Life is Strange: Before the Storm – Farewell

LM
2018/02/27 15:10
1
0

Sentymentalna podróż do czasów sprzed wydarzeń ukazanych w kolejnych odsłonach serii.

Znamy datę premiery bonusowego epizodu gry Life is Strange: Before the Storm – Farewell

Koncern Square Enix ujawnił oficjalną datę premiery czwartego, dodatkowego epizodu gry Life is Strange: Before the Storm. Ten stanowi niejako prequel do wydarzeń zaprezentowanych w omawianej produkcji, czyli jednocześnie jest prequelem prequelu do wydanego w 2015 roku Life is Strange. Zgodnie z najnowszymi doniesieniami odcinek zatytułowany Farewell trafi do posiadaczy przepustki sezonowej 5 marca. Dodatkowa zawartość zostanie udostępniona równocześnie na wszystkich dedykowanych platformach sprzętowych – PC, PlayStation 4 i Xboksie One – około godziny 18:00 czasu polskiego.

Life is Strange: Before the Storm – Farewell pozwoli nam przyjrzeć się przyjaźni Chloe i Max na długo przed wydarzeniami zaprezentowanymi w dostępnych na rynku grach z serii. Sam epizod stanowi raczej sentymentalny ukłon w stronę fanów marki, których z pewnością ucieszy fakt, że w role głównych bohaterek ponownie wcielą się Ashly Burch i Hannah Telle.

GramTV przedstawia:

Przy okazji warto przypomnieć, że odpowiedzialne za Life is Strange studio Dontnod już pracuje nad sequelem gry, aczkolwiek nic jeszcze o nim nie wiemy.

Komentarze
1
elmartin
Gramowicz
27/02/2018 19:59

Skoro 9.03.2018 wychodzi pełne wydanie Limited Edition, zawierające epizod Farewell, to nie ma w tym nic dziwnego ;)