Czym jest Battlezone: Combat Commander? Odpowiedź znajdziecie w nowym gameplay-trailerze

Małgorzata Trzyna
2018/02/27 17:55
1
0

Pięciominutowe wideo przygotowane przez Rebellion prezentuje rozgrywkę, funkcje i tryby, jakie znajdą się w remasterze klasycznej strategii.

Do premiery Battlezone: Combat Commander odliczamy już ostatnie dni - gra trafi do sprzedaży na początku marca. Tytuł ten jest zremasterowaną wersją Battlezone 2: Combat Commander, jednej z najciekawszych gier lat 90, łączącej RTS z walką w opancerzonym pojeździe z perspektywy pierwszej osoby. Gracze trafiają do świata science-fiction, konstruują bazy, zbierają zasoby i biorą udział w zmechanizowanych bitwach, wydając polecenia podległym jednostkom.

GramTV przedstawia:

W kampanii single-player ludzkość musi odeprzeć obcych (Scionów) z dalekich zakątków kosmosu. W trakcie rozgrywki można też pokierować siłami Scionów i ich zmiennokształtnymi statkami. W trybie wieloosobowym znajdziemy 8 trybów (kooperacja i rywalizacja), w których może bawić się razem nawet do 14 graczy przez sieć lub LAN. Gra oferuje też wsparcie dla modów, dzięki czemu gracze mogą sami projektować nowe mapy, pojazdy i nie tylko.

Więcej szczegółów znajdziecie na oficjalnej stronie, gdzie można też zapisać się na newsletter, by mieć szansę wygrać egzemplarz gry.

Czym jest Battlezone: Combat Commander? Odpowiedź znajdziecie w nowym gameplay-trailerze

Komentarze
1
sebba99
Gramowicz
27/02/2018 19:57

Myślę, że PR-owe umiejętności w generowaniu bzdur wzniosły się na nowy poziom..