Drugie DLC do Assassin's Creed Origins opóźnione

Małgorzata Trzyna
2018/02/23 18:05
2
0

W The Curse of the Pharaohs zagramy dopiero 13 marca.

Ubisoft ogłosił, że drugie DLC do Assassin's Creed Origins nie ukaże się w terminie, jaki pierwotnie wyznaczono. The Curse of the Pharaohs miało zadebiutować 6 marca, jednak poczekamy na nie o tydzień dłużej, do 13 marca. Powody opóźnienia? Chęć dostarczenia graczom "możliwie najlepszych wrażeń".

GramTV przedstawia:

Jeszcze przed premierą, (według wcześniejszych ogłoszeń - 27 lutego), w Assassin's Creed Origins zostanie dodane nowe zadanie, Światła wśród piasków, będące zapowiedzią tego DLC. Dodatek zaoferuje zupełnie nowy wątek fabularny, nie powiązany z wątkiem głównym z podstawki. W The Curse of the Pharaohs przeniesiemy się do miasta Teby i zmierzymy się z faraonami, którzy już dawno umarli i zostali zmumifikowani, jak również z egipskimi bestiami. Naszym celem będzie odkryć, dlaczego faraonowie powracają do życia. Limit poziomu postaci zostanie zwiększony do 55.

The Curse of the Pharaohs można kupić wraz z Przepustką Sezonową lub oddzielnie. Kilka dni temu Assassin's Creed Origins zostało wzbogacone o edukacyjny tryb Discovery Tour oraz tryb Nowa Gra +.

Drugie DLC do Assassin's Creed Origins opóźnione

Komentarze
2
Sinirio
Gramowicz
24/02/2018 13:26

To całe tałatajstwo trzeba nosić na sobie w tej grze, czy da się nosić tylko jedną broń?

Usunięty
Usunięty
23/02/2018 19:16

Najlepsza cześć. Długo żadna gra tak mnie nie wciągnęła. Wszystko zrobione na 100 %. Czekać tylko na kolejne DLC. :)