Informacje

Ruiner – aktualizacja Annihilation dostępna na PC

... LM

A w niej m.in. nowy tryb rozgrywki, osiągnięcia i zawartość do odblokowania.

Studio Reikon Games udostępniło na serwerach platformy Steam najnowszą aktualizację do wydanej we wrześniu gry Ruiner. Najnowszy darmowy pakiet zawartości zatytułowany Annihiliation wprowadzi do gry nowy tryb rozgrywki – Colosseum, czyli klasyczną arenę, na której będziemy musieli stawić czoła hordom przeciwników pojawiających się podczas dziesięciu fal. W toku rozgrywki możemy odblokować dwa zestawy strojów, przetestować nowe finiszery, a także zdobyć dwa nowe osiągnięcia Steam. Nowinki zaprezentowano na towarzyszącym omawianym doniesieniom zwiastunie, który możecie zobaczyć powyżej.

Aktualizacja jest już dostępna na PC, a w ciągu kilku najbliższych dni trafi także na konsole PlayStation 4 i Xbox One. Przy okazji twórcy podziękowali konsolowym graczom za cierpliwość i zapowiedzieli, że udostępniane do tej pory na pecetach usprawnienia gry wraz z łatką Annihilation pojawią się także na pozostałych platformach sprzętowych.

Ruiner to opracowana przez polskie studio Reikon Games cyberpunkowa strzelanina typu top-down. Tytuł zadebiutował we wrześniu 2017 roku na PC i konsolach ósmej generacji.

Ruiner – aktualizacja Annihilation dostępna na PC - obrazek 1

Najnowsze
Lubisz nas?