Assassin's Creed: Pustynna Przysięga - oficjalny prequel AC Origins wkrótce w księgarniach

gram.pl
2018/02/21 16:31
0
0

Assassin's Creed: Pustynna Przysięga to już 9. książka Olivera Bowdena, jaka ukaże się w Polsce.

Assassin's Creed: Pustynna Przysięga - oficjalny prequel AC Origins wkrótce w księgarniach

Wydawnictwo Insignis ogłosiło, że już 28 lutego na półki księgarń trafi Assassin's Creed: Pustynna Przysięga, czyli oficjalny prequel Assassin's Creed Origins. Jest to zatem obowiązkowa pozycja dla tych, którzy chcą dowiedzieć się czegoś więcej o życiu Bayeka - głównego bohatera najnowszej części serii, albo po prostu szukają książki, która zapewni im wspaniałą rozrywkę.

Akcja rozpoczyna się w 70 roku p.n.e. Po egipskich ziemiach krąży bezwzględny zabójca, którego misją jest odnalezienie i wyplenienie ostatnich Medżajów - członków starożytnej organizacji opartej na więzach krwi.

GramTV przedstawia:

Pewnego dnia szanowany obrońca spokojnego miasteczka Siwy wyjeżdża niemal bez słowa wyjaśnienia, zostawiając w domu nastoletniego syna, Bayeka. Chłopak zaczyna zastanawiać się nad własną przyszłością. Wie, że jest mu coś pisane, postanawia zatem poszukać odpowiedzi na dręczące go pytania i wyruszyć w podróż wzdłuż brzegów Nilu. Bohater zobaczy tonący w chaosie Egipt i stawi czoła intrygom stanowiącym chleb powszedni Medżajów. W jaki sposób Bayek poradzi sobie z niebezpieczeństwami i czy zdoła dorównać legendzie swego ojca? Przekonamy się już niebawem.

Z okazji premiery książki Assassin's Creed: Pustynna przysięga Wydawnictwo Insignis przygotowało specjalną ofertę cenową na wcześniej wydane książki z serii Assassin's Creed. Uzupełnij swoją kolekcję – książki w cenie 19,99 zł tylko w outlecie Wydawnictwa Insignis. Ilość egzemplarzy w tej cenie ograniczona!

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!