Informacje

Ubisoft prezentuje nowych operatorów w Rainbow Six: Siege i gameplay z trybu Outbreak

... Małgorzata Trzyna

Liczba graczy Rainbow Six: Siege przekroczyła 27 milionów. Ubisoft zamierza wspierać grę przez kolejne lata i na razie nie planuje sequela.

Już 6 marca rozpocznie się nowe wydarzenie w Rainbow Six: Siege, podczas którego zagramy w kooperacyjnym trybie Outbreak, darmowym dla posiadaczy gry. Przeniesiemy się do sennego, pustynnego miasteczka Truth or Consequences w Nowym Meksyku, by zbadać problem pozaziemskich pasożytów, przemieniających mieszkańców w zabójczych przeciwników. Wydarzenie potrwa do 3 kwietnia.

W grze pojawią się także nowi operatorzy: Lion (dysponujący dronem, z pomocą którego skanuje mapę i podświetla poruszających się przeciwników) i Finka (specjalistka od nanobotów, dzięki którym uleczy wszystkich członków drużyny). Nowi operatorzy powinni doskonale radzić sobie w trybie rywalizacji czy kooperacyjnych Terrohunt i Outbreak. Możemy przyjrzeć się im na nowym filmie:

Podczas zdarzenia Invitational Finals, Ubisoft podkreślił, że ma nadzieję wspierać grę przez 10 lat i dodawać nowych operatorów, by ostatecznie ich liczba wyniosła 100 - a zatem sequel na razie nie jest planowany. Po grę jak dotąd sięgnęło 27 milionów graczy (jeszcze w grudniu była mowa o 25 milionach), nie podano jednak, czy wliczono w to osoby, które wypróbowywały grę podczas darmowych weekendów.

Zapowiedziano także zmiany w Edycji Standardowej. Gracze będą rozpoczynali, mając odblokowanych wszystkich 20 operatorów, jacy byli dostępni na samym początku, liczba darmowych operatorów zostanie zwiększona z 4 do 6, w przyszłości wszystkie dodatkowe elementy do broni mają być darmowe i dostępne od początku. Zapowiedziano także poprawki na różnych mapach, wprowadzane z myślą o trybie Bomba.

Najnowsze
Lubisz nas?