Informacje

Źródła: za Metroid Prime 4 odpowiada Bandai Namco

...

Lakonicznie zapowiedziane przez Nintendo podczas E3 2017 Metroid Prime 4 do tej pory stanowiło enigmę. Wreszcie o grze wiadomo coś więcej.

Źródła: za Metroid Prime 4 odpowiada Bandai Namco - obrazek 1

Położony w Singapurze oddział Bandai Namco Studios pracuje nad Metroid Prime 4, kolejnym głośnym exclusive'em Switcha - wynika z informacji, do jakich dotarła redakcja Eurogamera. Serwis u swoich źródeł potwierdził tym samym krążące od jakiegoś czasu po sieci plotki. Nadal nie jest to co prawda oficjalna informacja, ale z dużym prawdopodobieństwem można mówić o tym, że wreszcie udało się ustalić producenta gry.

Co ciekawe, Bandai Namco Studios Singapore ma w swoich szeregach byłych pracowników LucasArts Singapore, które odpowiadało za część prac nad skasowanym projektem z uniwersum Gwiezdnych wojen, Star Wars 1313. Nintendo po zapowiedzi Metroid Prime 4 na E3 2017 z nieznanych przyczyn informację o tym, kto odpowiada za tytuł trzymało w tajemnicy. Wiadomo było jedynie, że ekipa odpowiedzialna za poprzednie odsłony, Retro Studios, nie jest zaangażowana w to przedsięwzięcie.

Źródła: za Metroid Prime 4 odpowiada Bandai Namco - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?