Informacje

Vampyr z datą premiery

... Małgorzata Trzyna

Dontnod Entertainment udostępniło także czwarty i ostatni odcinek serii Dontnod Presents Vampyr - Stories from the Dark.

Dziś Dontnod Entertainment udostępniło czwarty i ostatni odcinek serii wideo zza kulis, zatytułowany Stories from the Dark, z którego dowiadujemy się, w jaki sposób w grze połączono fabułę z gameplayem. Możemy także zobaczyć nowe fragmenty rozgrywki. Ujawniono również datę premiery - 5 czerwca 2018. Gra zmierza na PC, PS4 i Xboksa One.

W IV epizodzie Dontnod wyjaśnia, co sprawia, że gry wideo są wyjątkowym medium, przez które można przekazać opowieść i pokazuje swój unikatowy sposób przedstawienia fabuły. W grach więzi łączące gracza i bohatera są znacznie silniejsze niż w przypadku filmów. Stéphane Beauverger, dyrektor narracji, wyjaśnia, że gracz często będzie zajęty złożoną rozgrywką i z tego właśnie powodu eksploracja, prowadzenie śledztwa, spotykanie innych mieszkańców, walka i trudne wybory są bardzo ściśle powiązane z fabułą. Reżyser gry, Philippe Moreau, opowiada o relacjach między graczem a jego bohaterem, jak również o wrażeniu posiadania pełnej kontroli, które jest unikatowe dla gier i które zostało zrealizowane w Vampyr w wyjątkowy sposób, by zapewnić pełną immersję.

Zapraszamy także do obejrzenia poprzednich odcinków: Making Monsters, Architects of the Obscure i Human After All.

Vampyr z datą premiery - obrazek 1

Najnowsze
Lubisz nas?