Informacje

Red Dead Redemption 2 - prezes Take-Two pewny co do daty premiery

... Katarzyna Dąbkowska

Tytuł ma zadebiutować 26 października. Jeśli, oczywiście, Rockstar wyrobi się z produkcją.

Red Dead Redemption 2 - prezes Take-Two pewny co do daty premiery - obrazek 1

Po informacji o przesunięciu daty premiery Red Dead Redemption 2 polało się kilka łez. Debiut gry, jak zapewniają twórcy, ma nastąpić 26 października. Nie jest jednak powiedziane, że tego dnia produkcja faktycznie się pojawi. Od tej daty dzieli nas jeszcze kilka miesięcy, więc wiele może się jeszcze wydarzyć. Prezes Take-Two Interactive, Strauss Zelnick, zapewnia jednak, że jest pewien, iż ten termin będzie ostateczny.

- Cała nasza firma skupia się na dostarczaniu rozrywki o najwyższej jakości. Często czujemy się dumni, że jesteśmy w stanie to zrobić. Wszystkie nasze studia koncentrują się na wydaniu tytułu, gdy osiągną pewien próg wysiłku i doskonałości. I w tym przypadku Rockstar poczuł, że muszą włożyć w ten projekt więcej pracy i oczywiście popieramy tę decyzję (aby opóźnić Red Dead Redemption 2). Datę premiery ustalono na 26 października i jestem przekonany, że będzie to ostateczny termin. Jesteśmy tym niesamowicie podekscytowani.

Red Dead Redemption 2 ma zadebiutować na PlayStation 4 i Xboksie One. Rockstar nie mówił jeszcze nic o premierze na PC. Niewykluczone, że zdecyduje się na podobny ruch, jak w przypadku GTA V. Wtedy wersja pecetowa pojawiła się po debiucie na konsolach.

Red Dead Redemption 2 - prezes Take-Two pewny co do daty premiery - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?