Informacje

Beta Metal Gear Survive wystartuje w przyszłym tygodniu - tuż przed premierą gry

... Małgorzata Trzyna

Grę będą mogli wypróbować posiadacze PC, PS4 i Xboksa One.

Beta Metal Gear Survive wystartuje w przyszłym tygodniu - tuż przed premierą gry - obrazek 1

- Beta Metal Gear Survive będzie dostępna przez 3 dni, od 15 do 18 lutego na PlayStation 4, Xboksie One i Steam - ogłosiło Konami. - Podczas beta-testów dostępne będą 3 misje oraz 2 mapy dla trybu kooperacji. W kooperacji może bawić się razem do 4 graczy online. Podczas bety pojawią się specjalne, codzienne misje. Po stworzeniu postaci, uczestnicy bety otrzymają bonus do wykorzystania w pełnej wersji gry. Nie przegapcie okazji, by wypróbować ten tytuł wcześniej!

Niestety, na stronie Konami nie podano, o której godzinie rozpoczną się testy. Postępy poczynione w czasie trwania bety nie zostaną przeniesione do pełnej wersji gry. Bonusy, jakie czekają na uczestników, to plakietka Fox Hound, akcesorium na głowę Metal Gear Rex i bandana.

Metal Gear Survive rozpoczyna się w momencie, w którym zakończyło się Metal Gear Solid V: Ground Zeroes. Gracze trafiają do nieprzyjaznego świata, gdzie muszą walczyć o przetrwanie, odpierać ataki wrogich stworzeń oraz szukać wody, pożywienia i innych zasobów, by utrzymać się przy życiu. Zebrane materiały mogą posłużyć do stworzenia broni, budynków i innych przedmiotów. Gra zadebiutuje 22 lutego. Jeśli zamierzacie zagrać na PC, warto zapoznać się z wymaganiami sprzętowymi.

Mieliśmy już okazję testować Metal Gear Survive, które okazało się całkiem przyjemne, choć tytuł ten nie ma wiele wspólnego z dziełami Hideo Kojimy.

Beta Metal Gear Survive wystartuje w przyszłym tygodniu - tuż przed premierą gry - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?