Zapowiedziano Smoke and Sacrifice – RPG z elementami survivalu i ręcznie malowaną grafiką

LM
2018/02/07 17:25
0
0

Tytuł zmierza na PC i konsole, a jego premiera nastąpi jeszcze w tym roku.

Firma Curve Digital ujawniła najnowszy projekt niezależnego londyńskiego studia Solar Sail Games. Jest nią Smoke and Sacrifice, czyli izometryczne RPG z dużym naciskiem na warstwę fabularną i elementy walki o przetrwanie. Zgodnie z oficjalnymi doniesieniami tytuł jeszcze w tym roku trafi na komputery osobiste i konsole Nintendo Switch, PlayStation 4 i Xbox One. Jednocześnie w sieci pojawił się dołączony do wiadomości pierwszy zwiastun produkcji.

Smoke and Sacrifice pozwoli nam wcielić się w kobietę o imieniu Sachi, która w myśl reguł panujących w wykreowanym na potrzeby gry fantastycznym świecie zdecydowała się złożyć swoje dziecko w ofierze. Po zakończonym rytuale kobieta odkrywa jednak, że znana przez nią rzeczywistość to tylko iluzja, a ona sama wyrusza w podróż, której celem jest ustalenie losu dziecka.

GramTV przedstawia:

Rozgrywka koncentruje się na kolekcjonowaniu surowców i kolejnych elementów wyposażenia, interakcjach z postaciami niezależnymi, a także walce lub próbach jej uniknięcia. Warto dodać, że protagonistka będzie mogła wpływać na nastawienie postaci niezależnych, a wspomniany w tytule dym ma mieć kluczową rolę dla podejmowanych działań. Całość obserwujemy w rzucie izometrycznym prz udziale przyjemnej dla oka, ręcznie malowanej oprawy graficznej, która świetnie wpisuje się w założenia produkcji.

Zapowiedziano Smoke and Sacrifice – RPG z elementami survivalu i ręcznie malowaną grafiką

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!