News

Twórcy serii S.T.A.L.K.E.R. zapowiedzieli własne Battle Royale – Fear the Wolves

LM, 07.02.2018 12:09 2

Gotowi na kolejną wyprawę do Czarnobyla?

Studio Vostok Games i firma Focus Home Interactive zapowiedziały nową strzelankę wpisującą się w założenia trybu Battle Royale — Fear the Wolves. Postapokaliptyczna pierwszoosobowa strzelanina zmierza na najważniejsze platformy sprzętowe, a jej premiera ma nastąpić jeszcze w tym roku.

Jak na Battle Royale przystało, Fear the Wolves zaoferuje rozgrywkę dla maksymalnie stu graczy w pojedynczej sesji, a zwycięzcą zostanie ten, który najdłużej utrzyma się przy życiu. Gracze samotnie lub we wcześniej skomponowanych oddziałach udadzą się na teren Czarnobyla, gdzie obok zagrożeń ze strony innych uczestników będą zmagać się z anomaliami, promieniowaniem i zmutowanymi stworzeniami. Obok tego pojawi się cykl dobowy i błyskawicznie zmieniające się warunki atmosferyczne, które wymuszą na nas zmianę obranej taktyki. Oczywiście twórcy oddadzą w nasze ręce masę zróżnicowanego i losowo rozrzuconego po świecie wyposażenia, które pomoże nam stawić czoła wyzwaniom czekającym w zonie.

Całość zapowiada się bardzo ciekawie, więc pozostaje jedynie czekać na pierwsze prezentacje właściwej rozgrywki. Szykuje się poważna konkurencja dla PUBG? Dajcie znać, co o tym sądzicie.

najnowsze