Informacje

Znamy datę premiery Ancestors Legacy [aktualizacja]

... LM

Dzisiaj rusza otwarta sieciowa beta historycznego RTS-a. (Aktualizacja: Zawartość specjalnego pudełkowego wydania gry)

Aktualizacja:

Znamy datę premiery Ancestors Legacy [aktualizacja] - obrazek 1

Przy okazji omawianych wcześniej doniesień wydawca gry ujawnił zawartość limitowanego pudełkowego wydania gry. W nim obok nośnika z grą znajdziemy m.in. płytę CD z muzyką z gry skomponowaną przez Adama Skorupę i Krzysztofa Wierzynkiewicza, drukowaną instrukcję i album z grafikami z Ancestors Legacy.

Jeśli zastanawialiście się, kiedy przyjdzie Wam zagrać w zapowiedzianą w minionym roku strategię czasu rzeczywistego od gliwickiego studia Destructive Creations — Ancestors Legacy, to mamy dla Was odpowiedź. Na oficjalnym kanale wydawcy gry pojawił się najnowszy, załączony powyżej zwiastun produkcji. Dzięki niemu dowiedzieliśmy się, że RTS zadebiutuje na komputerach osobistych i konsolach Xbox One dokładnie 22 maja. Jednocześnie ujawniono, że jeszcze dzisiaj na platformie Steam wystartuje otwarta beta modułu sieciowego produkcji, a na dokładkę dorzucamy garść najnowszych screenów z gry.

Ancestors Legacy to rozbudowany RTS, który szczególny nacisk kładzie na planowanie i obranie odpowiedniej taktyki przed każdą konfrontacją z oponentami. W toku rozgrywki weźmiemy udział w inspirowanych historycznymi wydarzeniami kampaniach dla pojedynczego gracza, stając na czele czterech zróżnicowanych frakcji – Wikingów, Anglosasów, Słowian i Germanów. Obok modułu single player tytuł zaoferuje także zmagania z innymi graczami za pośrednictwem sieci.

Znamy datę premiery Ancestors Legacy [aktualizacja] - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?