News

W horrorze The Peterson Case rozwiążemy zagadkę tajemniczego zniknięcia rodziny Petersonów

Małgorzata Trzyna, 03.02.2018 16:48 2

W sprawę zamieszane są pozaziemskie istoty.

Quarter Circle Games zapowiedziało pierwszoosobowy horror The Peterson Case, w którym przenosimy się do roku 1947, w miejsce znajdujące się niedaleko Roswell, gdzie miał miejsce tajemniczy incydent - podobno rozbiło się tam UFO. Całość inspirowana jest takimi tytułami, jak P.T, Signs, The Mcphearson Tape , Alien Abduction Stories oraz The Vanishing of Ethan Carter.

W grze wcielamy się w doświadczonego detektywa, Franklina Reinhardta, który bada opuszczony dom, próbując dowiedzieć się, co stało się z zaginioną rodziną. Badając dom Petersonów, bohater szuka informacji i wskazówek dotyczących ich zniknięcia. Wkrótce przekonuje się, że po piętach depcze mu pozaziemska istota. Czy zdoła rozwiązać zagadkę, zanim będzie za późno?

Gracze mogą liczyć na klimat grozy, trzymającą w napięciu fabułę i wciągające zagadki. Za każdym razem, gdy rozpoczniemy rozgrywkę, dom i znajdujące się w nim dowody będą losowo generowane.

Podczas zabawy będziemy mogli korzystać z zestawów VR. Gra działa na Unity 5. The Peterson Case ma trafić "wkrótce" na PC, PS4 i Xboksa One.

najnowsze