Informacje

Yakuza 6 - premiera opóźniona, demo wkrótce

...

Dla fanów Yakuzy 6 mamy dwie wiadomości: dobrą i złą. Ta zła dotyczy przesunięcia terminu wydania, dobra zaś dema, które ukaże się już wkrótce.

Yakuza 6 - premiera opóźniona, demo wkrótce - obrazek 1

Do premiery Yakuzy 6 nie dojdzie zgodnie z dotychczasowymi założeniami, czyli 20 marca. Fani konfliktów japońskich mafii na grę będą musieli poczekać niespełna miesiąc dłużej - nowy termin wydania wyznaczono bowiem na 17 kwietnia. W krótkim oświadczeniu SEGA tłumaczy, że nie była to łatwa decyzja, ale dzięki niej firma będzie w stanie lepiej przygotować się do wypuszczenia tytułu na rynek.

Gracze przedsmak tego, co ma do zaoferowania Yakuza 6, dostaną zresztą już w tym miesiącu. 27 lutego na PlayStation Network trafi bowiem demo gry. Jego zawartość nie jest na razie znana, ale wiadomo, że zapisane stany rozgrywki będzie można przenieść do pełnej wersji. SEGA zapowiada również, że na przestrzeni nadchodzących tygodni stopniowo udzieli informacji na temat planów związanych z serią Yakuza. Brzmi intrygująco? Zatem uważnie śledźcie doniesienia w tej kwestii.

Yakuza 6 - premiera opóźniona, demo wkrótce - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?