Raging Justice - beat-‘em-up w najczystszym wydaniu. Premiera w tym roku

Patryk Purczyński
2018/02/01 17:35
1
0

Byli pracownicy studia Rare zabrali się za nową grę beat-'em up, Raging Justice. Pokazali efekty swoich starań i ogłosili wstępną datę premiery.

Raging Justice - beat-‘em-up w najczystszym wydaniu. Premiera w tym roku

Studio MakinGames, złożone z byłych pracowników Rare, ogłosiło Raging Justice. Jest to nowa gra z gatunku beat-'em up, która zmierza na pecety, Xboksa One, PlayStation 4 i Switcha. Tytuł zapowiadany jest jako klasyczny przedstawiciel gatunku doskonale znanego przede wszystkim z automatów. Tym razem mamy jednak otrzymać grafikę HD i dźwięk surround. Głównymi bohaterami są Rick Justice i Nikki Rage, oboje z przeszłością w służbach mundurowych.

"Miasto pogrążone jest w chaosie. Przestępczość i korupcja czają się za każdym rogiem" - to rzeczywistość, którą zastaną gracze w Raging Justice. Choć brutalne starcia mają stanowić esencję gry, nie wszystkich będzie można potraktować siłą. Niektórych należy bowiem schwytać i zakuć w kajdany. Takie postępowanie nagrodzone zostanie dodatkowymi punktami zdrowia. Za pobicie grozi natomiast łatka złego gliny.

W Raging Justice pojawią się pojazdy, szeroka paleta broni, tablica wyników i tryb multiplayer oferujący rozgrywkę kooperacyjną. Gra powinna zadebiutować w tym roku. Poniżej prezentujemy trailer.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Blutoniumboy
Gramowicz
01/02/2018 22:22

Coś pieknego.Wreszcie jakies porzadnie wygladajace arcade