Informacje

Darkest Dungeon zmierza na Xbox One

...

Ujawniono datę premiery.

Darkest Dungeon zmierza na Xbox One - obrazek 1

Po sukcesie, jaki Darkest Dungeon odniosło w wersji PC, gra niezależnego studia Red Hook zaczęła pojawiać się na kolejnych platformach sprzętowych. Trafiła nie tylko na PlayStation 4, PlayStation Vita oraz Switcha, ale również na urządzenia przenośne firmy Apple z iOS. Jeśli wśród tych sprzętów, któregoś wam brakuje, to najprawdopodobniej chodzi o Xbox One, ale nic straconego – to wymagające RPG z turowym systemem walki niebawem pojawi się także na konsoli Microsoftu.

Darkest Dungeon na Xbox One zadebiutuje 28 lutego - taka data premiery widnieje na oficjalnej stronie produkcji, z której dowiadujemy się, że więcej szczegółów zostanie ujawnionych już wkrótce. Kto wie, być może gra zostanie wydana od razu ze wszystkimi DLC?

My również doceniliśmy Darkest Dungeon, przyznając w recenzji aż 92 punkty na 100 możliwych. Kamil Ostrowski stwierdził, że gra wciąga jak diabli. Wśród plusów wymienił również narratora, muzykę i udźwiękowienie, a także mechanikę zachęcająca do analizowania i budowania schematów.

Darkest Dungeon zmierza na Xbox One - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?