Informacje

Wolfenstein II: DLC Pamiętniki Agentki Cicha Śmierć już dostępne

... Małgorzata Trzyna

Czas pobawić się w skrytobójczynię - wrogowie nawet nie będą wiedzieli, co ich zabiło...

Zgodnie z kalendarzem wydawniczym dodatkowej zawartości do Wolfensteina II, dziś debiutuje drugie z trzech DLC wchodzących w skład Przepustki Sezonowej Kroniki wolności - Pamiętniki Agentki Cicha Śmierć. Uprzednio wcielaliśmy się w B.J. Blazkowicza i Rewolwerowca Joe, teraz nadszedł czas, by na scenie zalśniła Jessica Valiant. A właściwie to... lepiej, żeby ta była agentka BSS nie lśniła, lecz pozostawała w ukryciu, strzelała do wrogów i eliminowała ich z zaskoczenia. Jej zadanie nie jest łatwe: kobieta musi zatrzymać złowieszczy plan, realizowany w kalifornijskiej siedzibie propagandowej maszyny okupantów, Paragon Pictures.

Prócz nowego DLC, Wolfenstein II otrzymało także aktualizację, usuwającą błędy, ulepszającą optymalizację i poprawiającą stopniowanie poziomów trudności. Łatka sprawia również, że wskaźniki kierunku nadchodzących obrażeń są lepiej widoczne.

Ostatnie DLC - Wyczyny kapitana Wilkinsa - ma ukazać się w marcu.

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zagrać w Wolfenstein II: The New Colossus, przypominamy, że pierwszy poziom można wypróbować za darmo.

Wolfenstein II: DLC Pamiętniki Agentki Cicha Śmierć już dostępne - obrazek 1

Najnowsze
Lubisz nas?